Auto zapadlé do rybníka a pálení kabelů v bývalé zemědělské hale

18. 6. 6:56 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že z rybníka u obce Rokle trčí automobil. Krajské operační a informační středisko vyslalo na místo jednotku HZS ÚK ze stanice Klášterec nad Ohří a dobrovolnou jednotku z obce Kadaň. V autě, které bylo přední částí ve vodě, nikdo nebyl. Hasiči zabezpečili vůz proti sjetí dál do vody a úniku ropných látek...

18. 6. 6:56 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že z rybníka u obce Rokle trčí automobil. Krajské operační a informační středisko vyslalo na místo jednotku HZS ÚK ze stanice Klášterec nad Ohří a dobrovolnou jednotku z obce Kadaň. V autě, které bylo přední částí ve vodě, nikdo nebyl. Hasiči zabezpečili vůz proti sjetí dál do vody a úniku ropných látek. Po dokumentaci místa události Policií ČR byl vůz vyproštěn.

18. 6. 13:28 Na linku tísňového volání byl oznámen požár bývalé zemědělské haly u obce Chbany. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Žatec a dobrovolné jednotky z Chban a Kadaně. K události došlo už v okresu Chomutov. Hasiči přestřihli zámek uzamčeného objektu. Hala byla zakouřená. Jednalo se o vypalování kabelů. Hasiči požár zlikvidovali ve 14:09.