Dopravní nehoda a požár garáže

12. 8. 6:19 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří dílna u rodinného domu v Olejomlýnské ulici v Chomutově. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov a dobrovolná jednotka z Jirkova. Hořela bývalá truhlárna, využívaná jako garáž. 

12. 8. 6:19 Na linku tísňového volání bylo oznámeno, že hoří dílna u rodinného domu v Olejomlýnské ulici v Chomutově. K požáru vyjela jednotka HZS ÚK ze stanice Chomutov a dobrovolná jednotka z Jirkova. Hořela bývalá truhlárna, využívaná jako garáž. Uvnitř bylo zaparkované osobní vozidlo. Prostor byl silně zakouřen, hasiči použili vysokotlaký vodní proud. Požár Lokalizovali v 6:36 a zlikvidovali v 6:51. Příčina požáru se vyšetřuje.

12. 8. 20:47 Hasičská jednotka HZS ÚK ze stanice Klášterec nad Ohří, dobrovolná jednotka z Kadaně a podniková jednotka ČEZ a.s. Elektrány Prunéřov vyjely na žádost zdravotnické záchranné služby k dopravní nehodě osobního auta a dodávky mezi Kláštercem nad Ohří a Kadaní. Při nehodě tři lidé zemřeli a dva byli zraněni. Na místě zasahoval vrtulník. Hasiči vyprostili těla zemřelých z havarovaného vozu a uklidili místo nehody. Na místě vyšetřovala Policie ČR.