Dopřejte svému pejskovi dárek v podobě zdravého pamlsku

O Vánocích jistě chcete potěšit i čtyřnohé členy domácnosti. Zkuste pejska obdarovat vhodným pamlskem, který ho nejen zabaví, ale dodá mu i dostatek živin. Rozhodně pejskovi o vánocích nepřilepšujte v podobě zbytků od štědrovečerní večeře.   

„Ono samotné přilepšení je spíše věcí páníčků než pejsků. Osobně změnu jídelníčku v podobě lidského jídla u domácích zvířat moc nedoporučuji. Pokud zvládnete pejskovi přilepšit “pouze” psím pamlskem, který ho během slavnostní večeře zabaví a vás ochranní od potřeby mu dále přilepšit, je to pro pejska ta nejlepší varianta,“ říká Martin Pučálka z Krmiva-pucalka.cz. 

Vyzkoušet můžete vánoční edici hovězích pamlsků Marp, které představují důležité a zdravé zpestření jídelníčku vašeho čtyřnohého miláčka. Ručně vyráběné pamlsky mají vánoční tvar hvězdy a jsou optimální kombinací výborné chuti a výživy. Obsahují až 20 % masa, jsou bez chemických konzervantů a dochucovadel. Mají nižší obsah tuku a cholesterolu než u klasických hovězích pamlsků. K dostání na Krmiva-pucalka.cz za 39 Kč