Právě se nacházíte:

Finská sauna

Společnost Horavia s.r.o. je autorizovaným distributorem finského lídra ve výrobě saun, firmy Harvia Oy, pro Českou republiku. Firma Harvia Oy působí na trhu již 60 let, díky čemuž nasbírala neuvěřitelné množství zkušeností ve vývoji té nejlepší sauny. V saunách Harvia se kombinují přírodní prvky – dřevo,  kámen a voda, tím se vytváří dokonalá uvolňující atmosféra přírody. Harvia dělá sauny pro Vaše zdraví: zlepšuje krevní oběh a imunitu, ulevuje od svalové bolesti a od stresu, zmírňuje projevy celulitidy a podporuje hubnutí. V neposlední řadě nabízí fyzickou a duševní relaxaci.

Společnost dále zastupuje jako oficiální partner společnost Cariitti. Firma Cariitti je specialistou na vývoj a výrobu optických světelných efektů a LED barevných světel pro sauny a koupelny. 

 
Veškeré činnosti Cariitti jsou založeny na cestě v inovaci se silným důrazem na to, jaké má požadavky uživatel. Světelné efekty uspokojí i toho nejnáročnějšího uživatele. Cariitti je známo hlavně pro vysokou kvalitu u všech produktů a obsáhlé "know how".  V mnoha světových soutěžích získala společnost celou řadu ocenění dokonalosti a kvality.
 
Společnost Horavia, s.r.o. se zabývá prodejem sauny parní, infrasauny, infrakabiny, sauny zahradní a venkovní, dále také prodejem generátorů pro parní sauny. V nabídce samozřejmě nechybí velký výběr saunových kamen, ať už elektrických nebo na tuhá paliva. 
 
Kromě saun typizovaných společost Horavia, s.r.o. vytvoří saunu přímo na míru podle Vašich představ. Zkušení projektanti a poradci přímo ve Finsku se s Vámi rádi poradí o své know- how. Atypické sauny jsou vyráběny z Vámi vybraného materiálu. Firma je schopna zajistit různé exotické dřeviny z Afriky, abachi, fuma, limba či pro finskou saunu nejklasičtější skandinávský smrk. V současné době je velmi populární také dřevo s úpravou termowood, staleté stromy Kelo nebo kontrastní směs dřevin olše a osika.
 
Pokud patříte mezi lidi, kteří si raději doma vytvoří vše sami, firma Horavia, s.r.o. nabízí stavebnice pro kutily, kde najdete vše potřebné pro výstavbu Vaší domácí sauny.
 
V nabídce společnosti Horavia, s.r.o. naleznete také širokou škálu saunových doplňků- kvalitní saunové kilty, aromata do sauny, kosmetiku do sauny, sůl do sauny, teploměry, vlhkoměry, přesýpací hodiny, ručníky, kartáče a metličky, vědra a naběračky, podhlavníky, relaxační lehátka a mnohé další. Za zmínku určitě stojí odpařovače vody či aroma, které jsou nedílnou součástí každé sauny. Všechny dodávané typy jsou přímo z Finska. Mezi nejznámější patří Duch sauny, který by neměl chybět v žádné finské sauně.
 
Společnost nabízí servis a poradenskou činnost zdarma. 
 
Více informací naleznete na www.finskasauna.cz .