HLADKÁ TVÁŘ JE POŘÁD V KURZU ANEB HLADKÉ OHOLENÍ SE SENCOR SMS 501

Hladce vyholená tvář neznamená jít proti současným trendům, je to prostě jiný styl. Dokážete si třeba představit fotbalistu Ronalda s třídenním strništěm? To určitě ne. Na to, aby mužská tvář byla příjemná na dotyk a vůbec neškrábala jemnou dámskou pokožku, je také zapotřebí dokonalý holicí strojek. Ostatně – i když muži nosí třeba knír, vždy zbývá dost prostoru, kde vousy nejsou žádoucí. 

Pánský rotační holicí strojek SENCOR SMS řady 501 se třemi nezávisle výkyvnými hlavami může právě být tou správnou volbou. S technologií 4D se hlavice dokonale přizpůsobí všem nerovnostem tváře díky výkyvům hlav do čtyř na sobě nezávislých směrů, takže při holení poskytuje maximální komfort bez rizika podráždění pokožky. Hlavici lze v případě potřeby snadno vyměnit, ale to nebude hned tak potřeba, protože speciální holící frézky mají prodlouženou životnost. Součástí strojku je i zastřihovací nástavec, který umožňuje precizní zastřižení vousu, kotlet či knírku. Celé tělo strojku je voděodolné a lze jej pohodlně omývat pod tekoucí vodou. Dalšími výhodami tohoto přístroje jsou motorek s vysokými otáčkami a jeho ultratichý chod, nízká hmotnost a velká výdrž baterie – dvě hodiny nabíjení postačí na40 minut provozu, což znamená, že při každodenním dvouminutovém provozu je k dispozici po celý měsíc. Elegantní a ergonomická tvarované tělo je k dispozici ve čtyřech barvách.

V balení najdeme nabíjecí kabel, čistící kartáček, holící nástavec, zastřihovací nástavec, krytka holícího nástavce a praktické cestovní pouzdro.

Specifikace a vlastnosti:

Rotační holicí strojek akumulátorový/síťový
Li-Ion akumulátor
LED indikátor stavu baterie
Výměnná hlavice se třemi výkyvnými hlavami a 4D technologií
Tichý a výkonný motor
Holící frézky s prodlouženou životností
Zastřihovací nástavec
Doba nabíjení 2 hodiny
Provozní doba 40 minut
Hmotnost 150 g

Doporučená cena pánského holícího strojku SMS 501 je 1 499 Kč.