Právě se nacházíte:

Léto mezi zvířaty

Jeden z nejlepších zážitků léta - tak hodnotí desítky dětí i rodičů každoroční příměstské tábory v našem chomutovském zooparku. Na webových stránkách je již možné si rezervovat termín pro letošní prázdniny.

Na výběr je z osmi turnusů, první začíná 10. července a poslední 28. srpna. Kluci a holky se mohou těšit na pravidelné procházky areálem spojené s návštěvou chovatelů a jejich zvířecích svěřenců. „Společně na nás čekají třeba komentovaná krmení, naučná procházka po skanzenu Stará Ves či návštěva Kamencového jezera,“ nastiňuje část programu vedoucí tábora Matěj Kynšt.

Součástí programu bude také celotáborová hra na téma evoluce. „Ta děti seznámí s vývojem života na naší planetě a jeho různorodostí,“ doplňuje vedoucí. Připravené budou také každodenní různorodé hry, soutěže a dalších zajímavé aktivity včetně vyrábění památečních předmětů.

Tábor je určený pro děti od 6 do 13 let, přihlášky je možné od 1. března podávat online na tomto odkazu – https://prazdniny.zoopark.cz/. Cena za jeden turnus je 2500 Kč a zahrnuje také svačinu, oběd i dostatek pití. Jakékoli dotazy zodpoví organizátoři přes e-mail prazdniny@zoopark.cz.

https://zoopark.cz/