MULTIFUNKČNÍ HRNEC – RÝŽOVAR SRM 3150SS

Kdybychom si měli vybrat pouze jednu potravinu, s kterou se dá přežít, byla by to jistojistě rýže. Tato úžasná plodina se dá využít snad na tisíc způsobů – jako příloha, kaše, nákyp, rizoto,… Nejčastější úpravou je vaření, smažení či dietní dušení. Aby se však při tepelném zpracování zachovaly veškeré důležité látky a vitamíny obsažené v rýži, je dobré mít po ruce rýžovar.

Díky němu bude vždy rýže či surovina, kterou vaříte, připravena přesně tak, jak požadujete. Už žádné rozvaření či nedovaření. Multifunkční hrnec SENCOR SRM 3120SS s technologií rovnoměrného rozvodu tepla si hravě poradí nejen s rýží, ale využijete ho i při přípravě jiných pokrmů.

Elegantní stříbrný hrnec s vnější úpravou z nerezu pracuje na principu vaření v páře. Pro vaření je možno využít 11 speciálních funkcí, např. pro bílou či hnědou rýži, vaření v páře, pomalé vaření při vyšší/nižší teplotě, ale také program pro přípravu polévky nebo ovesné kaše. O zvoleném programu, času a průběhu přípravy pokrmu informuje praktický panel s digitálním displejem umístěným v čele hrnce. Další technologie, jako je Keep Warm (udržení teplé rýže až po dobu 6 hodin), nebo automatické vypnutí přístroje po skončení vaření, šetří energii i čas. Vnitřní nádobu s nepřilnavým povrchem je možno jednoduše vyjmout a umýt, bezpečnost při postavení hrnce zajišťují protiskluzové nožky.

Akční cena rýžovaru je 1 499,-