Otevření auta se zabouchnutým dítětem a dopravní nehoda

11. 7. 5:51 Jednotka HZS ÚK ze stanice Žatec vyjela k dopravní nehodě osobního auta na silnici 1. třídy č. 225 u obce Lipno - Drahomyšl, okres Louny. Při nehodě byla zraněna řidička vozu. Na místo byl povolán vrtulník zdravotnické záchranné služby, který zraněnou dopravil do nemocnice. Hasiči provedli zajištění vozidla proti vzniku požáru, úplné uzavření silnice pro přistání vrtulníku a pomáhali osádce Zdravotnické záchranné služby Žatec s transportem zraněné řidičky do vrtulníku. 

11. 7. 5:51 Jednotka HZS ÚK ze stanice Žatec vyjela k dopravní nehodě osobního auta na silnici 1. třídy č. 225 u obce Lipno - Drahomyšl, okres Louny. Při nehodě byla zraněna řidička vozu. Na místo byl povolán vrtulník zdravotnické záchranné služby, který zraněnou dopravil do nemocnice. Hasiči provedli zajištění vozidla proti vzniku požáru, úplné uzavření silnice pro přistání vrtulníku a pomáhali osádce Zdravotnické záchranné služby Žatec s transportem zraněné řidičky do vrtulníku. Po odletu vrtulníku úklidili vozovku. Zásah byl ukončen v 7:08. Foto: hasiči stanice Žatec.

11. 7. 14:09 Dobrovolná jednotka města Kadaň vyjela na žádost Policie ČR do ulice Jana Švermy v Kadani otevřít zaparkované auto. V autě bylo zabouchnuté malé dítě. Hasiči vnikli do auta přes okénko v zadních dveřích. Dítě bylo v pořádku předáno matce.