Pojízdná prodejna plná Regionálních potravin vyjela do měst

Na dvouměsíční cestu vyrazila ve čtvrtek 12. července speciálně upravená dodávka zásobená těmi nejkvalitnějšími potravinami z regionů. Na pět desítek výrobků oceněných značkou Regionální potravina budou moci zakoupit obyvatelé napříč celou Českou republikou. Prémiové uzeniny, čerstvé pečivo a cukrářské výrobky, lahodné sýry i speciální medovinu a piva si budou moct vychutnat i ti, kteří vyrazí ve čtvrtek 26. července mezi 14. a 18. hodinou do Ústí nad Labem. 

Na dvouměsíční cestu vyrazila ve čtvrtek 12. července speciálně upravená dodávka zásobená těmi nejkvalitnějšími potravinami z regionů. Na pět desítek výrobků oceněných značkou Regionální potravina budou moci zakoupit obyvatelé napříč celou Českou republikou.

Prémiové uzeniny, čerstvé pečivo a cukrářské výrobky, lahodné sýry i speciální medovinu a piva si budou moct vychutnat i ti, kteří vyrazí ve čtvrtek 26. července mezi 14. a 18. hodinou do Ústí nad Labem. Přímo na Chomutovsko pojízdná prodejna nezamíří.
 
V říjnu však budou moct ve svých městech ochutnat Regionální potraviny také lidé z Chomutovska. Na sobotu 6. října je připravena speciální degustace v prostorách Střední odborné školy a Středního odborného učiliště v Kadani a týden poté,  v sobotu 13. října, bude probíhat ochutnávka regionálních potravin přímo na Farmářských trzích na náměstí 1. máje v Chomutově.