Prodejna Gigamat, z masivu vyrobené nábytkové osazení do celé domácnosti

Všimněte si, že opět narůstá počet novostaveb a přestavby starších panelových domů v středních i větších městech. Je příhodná chvíle nastartovat diskusi o vybavení oněch bytů, o nábytku. Kterým pohledem začít? Byt i rodinný domek mají 2 hlavní místa, kde je živo, místa kde se můžete usadit a popovídat si s přáteli, kde se v létě hrají hry. Není asi překvapením že prvním místem je kuchyně, taktéž oblíbeným pak je u domu venkovní dvorek či zahrada, u bytu pak druhým místem je obývák. Započněme náš článek prvně pohledem na kuchyni, rádi se s Vámi podělíme o několik kladných zpráv co se týče jídelních sestav, stolů a židlí..

1) jídelní sestavy se 6ti židlemi a dokonce za super ceny

Pokud jde o vybavování čerstvé novostavby, pak noví vlastníci asi první kupuje dobrou velkou postel, poté kuchyňský kout, a hned jsou řešeny skříně na ošacení, komody, obývákové sestavy atd. I k těm máme co říci. Prvně přejďme na jídelní stoly a židle, vzato obecně: jídelní soupravy. Držíme na skladě kvalitní jídelní sestavy, ke kterým můžete online přikoupit další židličky. Například jedna naše populární jídelní sestava je vyrobena z kvalitního dřeva, v našem případě z matně stříkaného dubu. Jídelní sestavy u nás naleznete nyní se 4 i 6 židlemi, i se 17-25% slevou, a díky tomu že je máme naskladněny ve velkém, jsou na cestě nejpozději příští den. Jídelní soupravy jsou na našem webu ve výběru s proměnlivým počtem míst na sezení, obvykle vyrobené z lakovaného dubu.

Úložný prostor zařídí: Šatníky a komody

Každý člověk, co nechodí nahý potřebuje nějaké skříňky a komody. Jak roky jdou člověk nakumuluje spoustu triček a kalhot a různých trofejí z dovolených, na kteréž jsou právě komody super místo. Komody jsou "přítel na telefonu", který poskytne cestu jak z z nevyužitého místa můžete udělat úschovnu na vaše povlečení, spodního prádla, či jiných maličkostí. Naše komody máme na eshopu převážně s lakovaným bukem.

U hlavy postele je u nás běžné umístit poličku s budíkem, může jím však býti i komoda

Není to tak samozřejmá volba, jak by to mohlo vypadat. Není přesné tvrdit, že by komody byly tolik různorodé, že by člověk nevěděl co zvolit. Je to zapříčiněno tím že jeden každý z nás při odchodu do práce potřebuje jiné věci pro oživení organismu.. Tedy komodu je nutné vybrat podle toho, jaké nezbytnosti potřebujete mít nezbytně přímo u postele. Zda vám přijde dostačující odkládací plocha jedné jediné komody, nebo zda jste připraveni si pořídit dvojnásobnou odkládací plochu, co přináší například komoda s nadstavbou? Všechny naše komody jsou připraveny v regálech našich skladů, a jsme připraveni je ihned expedovat, poslat přepravní společností.

Excelentní konfereční stolky na firemní prezentace i do domácnosti

Po odkládacích stolcích jistě konferenční vzbudí Váš další zájem, aby bylo kam položit notebook, při komunikaci s kamarády a objednávání dalšího nábytku přes internetový obchod. Tak to zhruba bývá. Lidé nejdříve instalují vše potřebné do neosazeného kuchyňského prostoru a měkkoučké postele, a pak stůl do jídelního koutku a židle na posed, aby mohli v klidu obědvat a pak šatní skříně, komody. K akci na konf. stoly, máme pro vás přísně tajné zprávy, které jistě oceníte. Máme super konferenční stolky, ani jediný z nich nemáme méně než 10x skladem. Tyto stolky máme dokonce ve slevách až 50%. Pro ty co však už byt osazen mají, jsou na našem eshopu k sehnání i psací stoly a stoly pod televizi..