Právě se nacházíte:

Společná vstupenka

V letní sezóně letošního roku, resp. od 22. července 2016 mohli návštěvníci tří zoologických zahrad Ústeckého kraje, tedy Zooparku Chomutov, Zoo Děčín a Zoo Ústí nad Labem využít výhodnou nabídku v rámci společného projektu JEDEN KRAJ – TŘI RŮZNÉ ZOO.  

Za zvýhodněnou cenu si mohli zakoupit společnou vstupenku, která je opravňovala ke vstupu do všech tří zoologických zahrad. Tím, že každá zoo má jiný charakter, chová jiná zvířata a má jinou nabídku aktivit, byly jednotlivé návštěvy specifické a jedinečné. Společná vstupenka byla zároveň pohlednice, kterou mohl majitel hned poslat, a navíc při každé návštěvě získal dárek v podobě magnetky. Její motiv (zvíře) byl v každé zoo jiný, ale ve stejném grafickém provedení, takže získal originální sérii. Každý, kdo navštívil všechny tři zoo do 31. října 2016, byl zařazen do slosování o ceny, které proběhlo v pondělí 14. listopadu na půdě Krajského úřadu. Z celkového počtu 176 účastníků byly vylosováni tři výherci. Hlavní cenou je poukaz na vyhlídkový let z letiště v Roudnici nad Labem, pro další dva výherce budou připraveny originální dárky z každé zoo a Ústeckého kraje. Slavnostní předání se uskuteční v polovině března v ústecké zoo přímo ve výběhu slonů, kam budou pozváni i zástupci médií.

Tento pilotní projekt bude ukončen 31. prosince 2016, ale všechny strany se dohodly na pokračování v příštím roce. Informace o projektu a podmínkách budou během prvního čtvrtletí umístěny na webových stránkách, na plakátech či na letácích, které budou k dispozici na veletrzích cestovního ruchu, v Informačních centrech a různých turistických destinacích. Zájemci si budou moci vstupenky zakoupit od 1. dubna 2017 v každé zoo a pokud se jim podaří posbírat všechna tři razítka do konce října, budou opět zařazeni do slosování o ceny. Myšlenkou kampaně je poskytnout obyvatelům Ústeckého kraje tip na výlet, neboť všechny tři zoo jsou dobře dostupné, co se týče vzdálenosti, a zároveň jim nabídnout výhodu při nákupu společné vstupenky.

Kampaň opět podpoří Ústecký kraj – Brána do Čech, jejich logo se bude objevovat na všech materiálech i na vstupenkách.

http://zoopark.cz/