Užijte si o pololetních prázdninách zábavu

Volný den pololetních prázdnin nemusí děti strávit prázdně a nudně. Společnost Kultura a sport připravila pro všechny školáky a předškoláky na pátek 3. února zábavný prázdninový program.

Je určen pro ty, kteří si rádi zasportují a chtějí prožít celý den se spoustou legrace. Spousta zábavy, her a soutěží je hlavní součástí Prázdninového maratonu.

Program začíná dopoledne v městských lázních, od 9.00 hodin. Všechny děti školou povinné, které přinesou své vysvědčení se samými jedničkami a předloží ho na pokladně při koupi vstupenek, získají dvouhodinový volný vstup do bazénu.

Od 10 do 11 hodin je zorganizované výjimečné veřejné bruslení na zimním stadionu.

Pro ty, co neholdují sportu a raději se pobaví u pěkné pohádky, je připraven program v Kině Svět. Od 11.00 hodin dopoledne se mohou přijít všichni pobavit do nového sálu na promítání pohádky „Kocour v botách“, kterou si děti velice oblíbily, neurazí však ani dospělé.

Celý den potom završí podvečerní „Karneval na ledě“. Bohatý zábavný program, soutěže o hodnotné ceny a večer plný kouzelných masek. Akce je opět přístupná všem dětem, ať už školou povinným nebo těm z mateřinek. Prázdninový karneval startuje od 17.00 hodin a na jejím programu nebude chybět ani soutěž o nejoriginálnější masku.

ww.chomutovsky.denik.cz