VYSMÁTÉ LÉTO 2016 se uskuteční již 25. června. Hlavní hvězdou je skupina Kryštof.

Již po třinácté se v Kadani bude konat hudební festival Vysmáté léto. Na dvou pódiích umístěných mezi řekou Ohří a kadaňskými hradbami se během poslední červnové soboty vystřídá více než desítka českých interpretů různých žánrů. 

Největší změnou je přesun termínu z července na červen. “Chceme vyjít vstříc především pravidelným návštěvníkům festivalu, kteří každý rok přizpůsobovali termín své dovolené aktuálnímu datu konání Vysmátého léta. Termín 25. června by měl také lépe vyhovovat mladým lidem, kteří v době konání festivalu ještě nebudou na prázdninách,” vysvětluje jeden z organizátorů Vysmátého léta Jiří Knop.

Největším hudebním tahákem festivalu bude na pop scéně kapela Kryštof, která je v současnosti nejúspěšnější tuzemským interpretem. Mnoho příznivců mají také stálice české hudební scény skupina Chinaski nebo zpěvačka Anna K., která se na festivalu představí vůbec poprvé, stejně tak jako skupina Jelen. Mezi mladými fanoušky určitě zabodují nové hudební projekty Slza, From či Atmo Music. 

Již tradičně budou mít návštěvníci možnost přesouvat se plynule mezi oběma pódii, neboť jednotlivá vystoupení na sebe časově navazují. Na rockové scéně se nejprve představí zástupci alternativní scény The.Switch a Hentai Corporation, odpoledne vystoupí kapely Doctor PP, Alkehol, večer pak program rockové scény uzavřou skupiny Walda gang a Tři sestry.

Předprodej vstupenek byl zahájen 16. listopadu v síti Ticketstream a informačních centrech v Kadani a Litvínově. Připravena je vánoční limitovaná edice 1000 ks vstupenek za zvýhodněnou cenu 550 Kč.

www.vysmateleto.cz
www.facebook.cz/vysmateleto