Zoopark bude hostit akci, kde si můžete zkusit i podojit kozu

Nevíte, kam s dětmi o víkendu? Co takhle do zooparku na dobrodružství s pojišťovnou 211? Chomutovský zoopark je poslední zastávkou na letním turné Zdravotní pojišťovny ministerstva vnitra (ZP 211), se svým programem zakotví v dětské zoo v neděli 23. září na celé odpoledne. Akce začíná v poledne a potrvá až do 18 hodin.

Na akci si budete moci zahrát minigolf, hodit na cíl nebo si vyzkoušet veslovací trenažér. Děti tam najdou i koutek na malování a chybět nebude ani fotokoutek, abyste si odnesli domů pěkný obrázek na památku.Protože jsme v zoo, budete si moci podojit kozu. Ale pozor, abychom neublížili živému zvířátku, tato zkušební koza bude raději umělá. „Jde o model kozy v životní velikosti, která má v sobě systém na dojení, tedy nádržky s vodou a samozřejmě i vemínka na dojení,“ upřesňuje pracovník marketingu ZP 211 David Richter.

A protože jde o akci zdravotní pojišťovny, chybět na ní nebude ani měření poměru tuku a svalů na přístroji InBody 270, bezkontaktní a bezbolestné vyšetření zraku – dioptrií, astigmatismu a nitroočního tlaku či ukázka správného čištění zubů a zubní poradenství na stanovišti dentální hygieny.

Součástí celého šestihodinového programu bude soutěž pro rodinné týmy o zajímavé ceny. Nejlepší tým bude vyhodnocen před koncem programu a získá od ZP 211 dárkový balíček se sportovním vybavením pro rekreační sporty v hodnotě 2 000 korun.

A pozor! Jeden tým ze všech osmi zoologických zahrad, ve kterých se akce konala, vyhraje víkendový relaxační pobyt pro celou rodinu v hodnotě 10 000 Kč. Výherce bude zveřejněn na Facebooku zdravotní pojišťovny a bude samozřejmě telefonicky kontaktován.

http://zoopark.cz