Právě se nacházíte:

Klenotnictví Křivánkovi

Jsme tradiční česká klenotnická společnost, která působí na trhu od roku 1992. Nabízíme Vám na našich pobočkách zlaté a stříbrné šperky naší i cizí výroby, šperky z platiny i z oceli a hodiny i hodinky řady značek.

V našich zlatnictvích provádíme i zakázkovou výrobu, předělávky a opravy. Specializujeme se na drahé kameny a brilianty. Prodáváme zlatnické šperky renomovaných českých výrobců v barvě žluté, bílé i červené.

Modely našich šperků korespondují s nejnovějšími světovými trendy šperkařského průmyslu. Naším cílem je spojovat především módnost, nápaditost a působivý design a to vše za přijatelnou cenu. Precizně provedené naše šperky zaručují spokojenost i nejnáročnějším klientům.

V našich kolekcích najdete prsteny, přívěsky, přívěsky písmena, náušnice, náramky, náhrdelníky, řetízky, soupravy, titanové šperky, snubní prsteny a stříbrné šperky. Přineste si své vlastní návrhy. V našem obchodě s Vámi prokonzultujeme technické provedení, cenu i termín zhotovení.

Dovolujeme si Vám nabídnout široký sortiment zlatých a stříbrných šperků, hodinek, budíků, hodin a dekorativního skla. V našich pobočkách Vám zhotovíme šperky na míru dle přání a případně opravíme takřka neopravitelné.

http://www.zlatnictvi-krivankovi.cz/